Robert Męcik

Coach, Trener

Jestem dyplomowanym Business & Life Coachem, absolwentem Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Trenerem Zarządzania Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK.

Pracowałem jako Przedstawiciel handlowy, Manager ds. rozwoju firmy oraz Dyrektor Sprzedaży w firmie działającej w branży budowlanej. Odpowiadałem za politykę handlową oraz realizację planów sprzedażowych firmy, zarządzałem zespołem handlowców działających na terenie Polski. Codzienna praca z klientami nadal daje mi możliwość praktycznego stosowania tego, co prezentuje na szkoleniach. Od początku swojej kariery zawodowej byłem związany z handlem i sprzedażą.

Kilkuletni pobyt zagranicą, zainspirował mnie do prowadzenia sesji coachingowych dla osób chcących wyjechać z kraju i mieszkających poza granicami Polski tzw.” Coaching dla Emigrantów”.

Wspieram osoby, które chcą rozwijać swoje umiejętności i świadomie być managerem własnego życia zawodowego i osobistego. Ponad wszystko cenię sobie profesjonalizm i w 100% oddaję się temu, co robię, nieustanne doskonaląc swoje umiejętności. Na szkoleniach często angażuje uczestników do aktywności i dzielenia się doświadczeniami.