Patrycja Podkowińska

Trener, Konsultant

Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego kierunku Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej o specjalizacji Public Relations, dyplomowanym Coachem z Akademii Profesjonalnego Coachingu w Dąbrowie Górniczej.

Swoją drogę zawodową rozpoczęłam w obszarze organizowania eventów oraz kreowania marki.  Przewrotem aktywności zawodowej stała się idea słów: „Dzień dobry, w czym mogę pomóc?” Zajęłam się kompleksową obsługą klientów lidera branży energetycznej na rynku polskim.  Od tej pory sukcesywnie prowadzę szkolenia z zakresu obsługi klienta dla pracowników obsługujących partnerów z branż telekomunikacyjnej,  energetycznej, bankowej, budowlanej itp. (m.in. Tauron Polska Energia, PGNiG, UPC, Nationale Nederlanden, Oriflame, Agencja Informacyjno-Reklamowa „Promocja”). Poza weryfikacją i oceną postępów pracowników zajmuję się również wspieraniem konsultantów w ich rozwoju zawodowym.

Kolejnym przełomowym etapem w mojej pracy okazało się nawiązanie współpracy z liderami zespołów. Pomagam liderom w spełnianiu standardów ich pracy. Dokonuję analizy potrzeb szkoleniowych oraz tworzę materiały wspierające rozwój pracowników. Jako trener rozwijam także swoje umiejętności prowadząc szkolenia w zakresie sprzedaży. Dbam o zwiększenie wydajności pracowników, o ich dobre samopoczucie w organizacji oraz troszczę się o postępy w uczeniu się i ich nieustanny rozwój w celu osiągania jak najwyższego poziomu w wykonywanej pracy.

Praktykuję współpracę grupową oraz indywidualną wykorzystując do tego swoje doświadczenia trenerskie, autorskie programy oraz nieustannie nabywaną wiedzę.